Zobacz jak można wyleczyć dnę moczanową, podagrę

dna_moczPodagra i dna moczanowa ( skaza moczanowa, artretyzm) to choroba, której główną przyczyną jest zaburzenie metabolizmu kwasu moczowego w organizmie. Nadmiar tego kwasu powoduje powstanie złogów jego kryształów soli (moczanów) w tkankach chrzęstnych, stawach i skórze powodując ich powolną destrukcję i między innymi bolesne zapalenie kaletek stawowych.  Sytuacja ta prowadzi zarówno do powstania skazy moczanowej jak i tworzenia się kamieni nerkowych.

Dna moczanowa – Leczenie – zazwyczaj leczenie polega na podawaniu preparatów farmakologicznych. Ich działanie polega na usuwaniu z organizmu nadmiaru kwasu moczowego lub po prostu hamują powstawanie moczanów.

Czy można zastąpić leczenie farmakologiczne bardziej naturalną metodą?

Otóż najnowsze odkrycia w dziedzinie wibroakustyki potwierdzają, że można zastąpić leki na dnę moczanową, fonowaniem za pomocą urządzenia Vitafon. Jest to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda leczenia. Fonowanie obszaru nerek przyspiesza bowiem oczyszczanie organizmu z kwasu moczowego oraz poprawia ich funkcjonowanie. Co bardzo ważne – każdy może samodzielnie przeprowadzać zabiegi w domu. Do leczenia dny moczanowej i podagry polecam urządzenie Vitafon-T, który mimo swoich niewielkich wymiarów potrafi zdziałać naprawdę wiele skutecznie pomagając w powrocie do zdrowia.

 

[button link=”http://skarbnicazdrowia.pl/pl/p/Vitafon-T/123″ color=”red”]Zapraszam do zapoznania się z opisem i ofertą urzadzenia Vitafon-T[/button]

 

 

2 thoughts on “Zobacz jak można wyleczyć dnę moczanową, podagrę

  1. Tak rzeczywiście jest choć nie do końca.
   Główną różnicą pomiędzy podagrą i dną moczanową jest miejsce (obszar ciała) występowania choroby. Podagra to głownie zapalenie obszarów palucha stopy. Podagra jest więc pochodną dny moczanowej.
   Dna moczanowa może też atakować pozostałe stawy i tkanki. Dna moczanowa jak i jej pochodne (m.in. podagra) mają podłoże w nadmiarze kwasu moczowego we krwi, a profilaktyka i leczenie są podobne.
   Poprawiłem opis aby nie sugerował, że to jedno schorzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*