Urządzenia medyczne Vitafon jako prezent na święta dla bliskich

 

Urządzenia medyczne Vitafon jako prezent na święta dla rodziców i dziadków

choinka, święta

Wyobraź sobie, że jest jesienne popołudnie gdy zmęczona, po ciężkim dniu pracy, dzwonisz do drzwi rodziców.  Otwiera Ci mama. Wchodzisz do środka. Tata siedzi na kanapie, przykryty kocem. Patrzysz jak z trudem podnosi do ust szklankę herbaty.

W jego oczach, oprócz radości z Twojego przyjścia, dostrzegasz ślady cierpienia. Ból stawów z miesiąca na miesiąc się nasila, a leki tylko uśmierzają go na krótki czas. Wiesz, że rodzice nie są jeszcze starzy ale trudy życia odcisnęły na nich swoje piętno. Są schorowani, dokuczają im bóle stawów i kręgosłupa.

 

rodzice, dziadkowie, Vitafon

Lekarstwa są drogie, wizyty u lekarza to tygodnie oczekiwania, a przydałaby się szybka i przede wszystkim skuteczna pomoc. Co więc możesz zrobić? Przecież chciałabyś aby rodzice mogli jeszcze cieszyć się pełnią życia.

A może być inaczej…

Wyobraź sobie, że spotykasz się z rodzicami i widzisz jak mama żwawo krząta się po kuchni, a Tata pełen energii przygotowuje stół na niedzielny obiad.

Minęło kilka miesięcy i rodzice zapomnieli już o dręczących ich bólach i problemach z kręgosłupem i stawami, które powodowały, że ich życie straciło urok. Na szczęście to teraz tylko niemiłe wspomnienia.

prezent dla rodziców, Vitafon

 Czy taka poprawa jakości życia najbliższych znajduje się w zasięgu Twoich możliwości?

Może własnie nadchodzące Święta są okazją, szansą, na zmianę, na powrót do sprawności i radości życia?

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas dawania, a danie możliwości powrotu do zdrowia to najlepszy, płynący z dobroci serca, prezent dla rodziców.

Spróbuje Ci pomóc podpowiadając rozwiązanie.

Gdy więc Twoi bliscy cierpią na choroby kręgosłupa, na choroby stawów, bóle mięśni czy też inne schorzenia, to teraz możesz im pomóc wykorzystując w leczeniu [highlight]urządzenie medyczne leczące dźwiękiem[/highlight]. Jest to sposób leczenia, którego efektywność działania została wielokrotnie doceniona zarówno przez pacjentów jak i grono lekarzy i specjalistów.


Zadzwoń i zapytaj – tel.: 727 989 727

lub KUP urządzenie bezpośrednio w sklepie  (KLIK)

 

Na czym polega leczenie dźwiękiem?

Praca urządzenia leczącego dźwiękiem oparta jest na wibroakustyce (generowaniu dźwięku), która poprzez odpowiednio modulowane częstotliwości oddziałuje mikrowibracjami na tkanki. Są one zgodne z mikrowibracjami, które naturalnie mają miejsce w organizmie, a są generowane głównie przez nasze mięśnie. Poprzez mikrowibracje w obszarze zaatakowanym chorobą znacznie zwiększa się przepływ krwi i limfy, tkanki się regenerują. Należy pamiętać, że mikrowibracje są tak samo ważnym i  nieodzownym źródłem energii dla organizmu, co jedzenie i tlen. Brak odpowiednich mikrowibracji powoduje, że organizm nie radzi sobie z chorobą. Nie jest w stanie się regenerować.

Jakie efekty daje wibroakustyka?

Terapia wibroakustyczna pozwala więc na znaczne zwiększenie mikrowibracji w organizmie. Powoduje to przyspieszenie procesów regeneracyjnych, usuwanie obrzmienia, podniesienie sprawności funkcjonowania organów wewnętrznych. Wzrasta także efektywność leczenia farmakologicznego.

Podstawowe obszary działania wibroakustycznego to obszary powstania zmian chorobowych, a także narządy nie posiadające własnej tkanki mięśniowej generującej wibracje, takie jak nerki, wątroba i kręgosłup. Od intensywności wibracji właśnie w tych obszarach zależą pokłady siły w ciele, jego układ odpornościowy i zdrowie.

Za pomocą jakich urządzeń leczy się dźwiękiem?

W 1994 r. wynaleziono urządzenie wibroakustyczne VITAFON,  które od tego czasu jest wykorzystywane w medycynie w wielu krajach do leczenia bardzo wielu schorzeń. Jego skuteczność została klinicznie potwierdzona czego dowodem jest otrzymanie certyfikatu urządzenia medycznego.

Urządzenie medyczne Vitafon

Praca urządzenia medycznego Vitafon, oparta na wibroakustyce,  przynosi ulgę i zdrowie osobom cierpiącym na schorzenia zarówno kostno-ruchowe (kręgosłup, mięśnie, stawy) jak i inne takie jak np.: katar, angina, zapalenie oskrzeli itp.. Obecnie znamy kilkadziesiąt schorzeń, których możemy się pozbyć przy wykorzystaniu Vitafonu. Odkrywane są także co raz to nowe, skuteczne, zastosowania Vitafonu. Sprawia to, że posiadając urządzenie możemy liczyć na kolejne  schematy działania w różnych przypadkach medycznych.

 

vitafon-T , urządzenie medyczne

 

Zasadę działania urządzenia Vitafon,  jego możliwości i dostępne modele poznasz z poniższego, krótkiego materiału filmowego.

 

 

Zastanów się czy może ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy i warto wspólnie, w rodzinnym gronie,  przemysleć czy tym razem najlepszym prezentem świątecznym nie będzie podarowanie tej osobie możliwości powrotu do zdrowia.

Vitafon bowiem to niezawodność działania, bogata instrukcja w języku polskim, 2 letnia gwarancja, a także pomoc w użytkowaniu urządzenia po jego zakupie.

 

Zadzwoń i zapytaj – tel.: 727 989 727

lub KUP urządzenie bezpośrednio w sklepie  (KLIK)

Dlaczego Vitafon nadaje się doskonale na prezent?

Prezent swiateczny dla rodzicówBardzo ważnym aspektem leczenia przy wykorzystaniu Vitafonu jest fakt, iż może być ono przeprowadzane bez opieki lekarza, w warunkach domowych. Jest przy tym łatwe w obsłudze co docenią osoby starsze mające mniej do czynienia z urządzeniami elektronicznymi. To także doskonały prezent dla dziadków.

Zapraszam  do kontaktu telefonicznego w celu doboru najlepszego urządzenia do schorzenia, z jakim zmagają się Twoi bliscy.

Chętnie odpowiem na pytania, doradzę i podzielę się doświadczeniem.

Oferuję także pomoc w korzystaniu z urządzenia wszystkim moim klientom po zakupie urządzenia.

 

Numer telefonu, pod który  można dzwonić w godzinach od 8:00 do 18:00.

 

Zadzwoń TERAZ i zamów: 727 989 727

Dlaczego polecam Vitafon

ja

Moja przygoda z urządzeniami medycznymi, jak i tymi niemedycznymi zaczęła się w 2007 roku, kiedy to musiałem sięgnąć do wiedzy nie do końca akceptowanej przez medycynę (lub wcale).

Cierpiałem wówczas na poważną anginę, na którą nie pomagały antybiotyki – kuracja antybiotykowa z przerwami trwała ponad 2 miesiące.

Co gorsze nie udało się ustalić przyczyny choroby. Podejrzenie padło na gronkowce/paciorkowce ale wymazy niestety nie dały odpowiedzi.

Szczerze mówiąc byłem zrezygnowany i zmęczony chorobą gdy wpadło mi w ręce jedno z urządzeń.

Po 2 tygodniach ból gardła i inne objawy minęły bezpowrotnie a ja mogłem zacząć myśleć o czymś innym niż choroba.

W tym okresie także poznałem zbawienny wpływ Vitafonu na zdrowie. Po jednym z treningów i dużym wysiłku fizycznym poczułem ból pleców. Miałem to szczęście, że jako dystrybutor, posiadałem Vitafon w domu. Do tej pory tylko słyszałem o jego zbawiennym wpływie na zdrowie, o skuteczności i potwierdzonych wyleczeniach. Teraz mogłem sam go wypróbować.  Już podczas pierwszego zabiegu poczułem ulgę. To było niesamowite. Mięśnie zaczynały wracać do życia, a ból ustawał. Po kilku dniach regularnego stosowania Vitafonu mogłem już normalnie funkcjonować. Gdybym nie miał Vitafonu skończyło by się zapewne na środkach przeciwbólowych, a kontuzja mogłaby się pogłębić.

Dlatego też mogę z czystym sumieniem polecić Vitafon każdej osobie, zarówno tej schorowanej jak i tym wszystkim, którzy uprawiają sport lub spędzają dużo czasu w niewygodnej pozycji np. przy komputerze (Vitafon działa cuda gdy bolą nas plecy).

 

Życzę dużo zdrowia.

Jarosław Grzelak

podpis_maly

[/box]

Jeśli masz pytanie, możesz też skorzystać z formularza poniżej.

[box]

 Podsumujmy, dlaczego urządzenie medyczne Vitafon jest dobrym pomysłem jako prezent na święta dla bliskich

  1. Możesz pomóc najbliższym w odzyskaniu zdrowia i zmianie jakości życia.
  2. To doskonała okazja do zakupu, gdyż możesz podzielić koszty zakupu kupując urządzenie dla chorej osoby wraz z innymi członkami rodziny.
  3. Nie musisz martwić się czy trafnie wybrałaś/łeś  – ten prezent przyda się każdej chorej lub starszej osobie.
  4. Twoi bliscy nie muszą się martwić o skuteczność terapii – jest potwierdzona naukowo.
  5. Zawsze po zakupie urządzenia Twoi bliscy mogą liczyć na moją pomoc podczas leczenia.

 

 Po prostu zadzwoń – tel. 727 989 727

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*