Srebrny sposób na zdrowie – srebro koloidalne

Srebro było używane do celów medycznych już w starożytności. W celu ochrony przed chorobami pokrywano srebrem naczynia i wrzucano do kan z wodą srebrne monety, które to powodowały, że woda dłużej była zdatna do picia. Srebro znalazło już wówczas zastosowanie w medycynie. Zaobserwowano wówczas, że trzymanie srebra w ustach powoduje zmniejszenie obrzęków/chorób  gardła i ust. Dzieciom w przypadku infekcji  wkładano srebrne łyżeczki do ust łagodząc objawy choroby.
Badania nad właściwościami srebra trwają do dzisiaj lecz bezsporne jest to, iż  posiada medyczne właściwości.
Coraz częściej srebro wykorzystywane jest w medycynie, a nawet w kosmetologii. Jest unikalnym dodatkiem o właściwościach antybakteryjnych nie tylko zabijającym drobnoustroje ale także przedłużającym działanie substancji, z którymi jest powiązane.
Coraz bardziej popularne staje się suplement diety jakim jest srebro koloidalne czyli połączenie jonów srebra z wodą. Dobierając odpowiednie stężenie, przyjmując srebro w tej postaci,  możemy wspomóc leczenie czy też bezpośrednio pozbyć się patogenów.

Znanych jest wiele przypadków, gdzie połączenie współczesnej medycyny z suplementem srebra koloidalnego dało rewelacyjne rezultaty. Często pozbawiony odporności organizm np.po kuracji antybiotykowej staje się łatwym celem dla licznych patogenów np. drożdżaków, które w bardzo szybkim tempie opanowują organizm powodując między innymi : problemy skórne, alergie, uczucie senności, nadmierne łaknienie (drożdżaki wydzielają insulinopodobne substancje powodujące apetyt) , zniechęcenia, na depresji kończąc. Jednym z sygnałów, że prawdopodobnie posiadamy nadmierną ilość drożdży w organizmie są problemy z paznokciami – stają się bardziej łamliwe, strzępią się, a czasami zmieniają kolor.

Podobnie jak miało to miejsce w starożytności także obecnie srebro sprawdza się leczeniu stanów zapalnych ust i gardła.
Doskonałe efekty przynosi płukanie gardła roztworem srebra koloidalnego jak i jego picie w niewielkich ilościach. Ważne jest aby nie przesadzać z przyjmowaniem srebra gdyż jego nadmiar w organizmie może być tak samo niekorzystny jak każdej substancji, którą przyjmujemy w zbyt duzych dawkach. Istotnie jednak jest, że suplement srebra koloidalnego przyjmowany w  niewielkich ilościach jest substancją nie powodującą negatywnych skutków ubocznych przez co według licznych opinii jest substancja bezpieczną i często dzięki niej możemy wspomóc organizm w walce z choroba już  w jej początkowym stadium.

Osobiście polecam każdemu pogłębienie wiedzy na temat leczniczych właściwości srebra koloidalnego. To naprawdę cudowny, naturalny antybiotyk, który może pomóc w leczeniu wielu schorzeń.

Wiele ciekawych i ważnych informacji o srebrze koloidalnym znajduje się w poniżej prezentowanej książce.

 

Srebro Koloidalne

 

Zapraszam także do zapoznania się z urządzeniem, dzięki któremu możemy sami produkować srebro koloidalne na potrzeby własne i swoich najbliższych (dodatkowo urządzenie wspomaga pozbywanie się patogenów z organizmu – także z krwi i limfy)

Zapoznaj się z urządzeniem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*