Skuteczny sposób na katar

Zapewne większość z nas zna powiedzenie, że nieleczony katar trwa tydzień, a leczony 7 dni i co byśmy nie robili to swoje musimy odchorować. Przyjmowanie kropli do nosa czy też tabletek na katar owszem, łagodzi objawy, ale mimo to czujemy się osłabieni i rozbici.
Do niedawna w zasadzie nie byłem w stanie pozbyć się przeziębienia w czasie krótszym niż kilka dni. I tak był to wynik lepszy niż wspomniany tydzień. Mimo wszystko nie spełniał do końca moich oczekiwań co do tak popularnej choroby jaką jest zwykły katar/przeziębienie. Zawsze zastanawiałem się jak to jest możliwe, że nie ma skutecznego leku, a krople i tabletki tylko maskują stan faktyczne pozwalając nam przetrwać w nieco większym komforcie ten nieszczęsny tydzień.
Wiele osób wraca do domowych, naturalnych sposobów, leczenia przeziębienia jednak i one wymagają czasu. Mają natomiast jeden zasadniczy PLUS – są bezpieczniejsze dla organizmu niż chemia w tabletkach.
No tak, ale jak w zasadzie pozbyć się przeziębienia szybciej i czy jest skuteczny sposób na katar?
Otóż przyznam, że istnieje taki sposób. Może wydawać się to nieprawdopodobne ale obecnie jestem w stanie pozbyć się kataru w ciągu kilku godzin (stosując metodę w początkowej fazie infekcji – jeśli się rozwinie potrzeba więcej czasu). Tak, mimo, iż zapewne trudno w to uwierzyć organizm z naszą pomocą jest w stanie w tak krótkim czasie zwalczyć infekcję.
Wiele osób powie, że nie jest to możliwe ale zapewniam, że przetestowałem to na sobie i bliskich i muszę przyznać, że sam jestem w szoku i mimo, że sposób działa to trudno mi było ten stan zaakceptować.
Dodam, że nie jest to autosugestia gdyż metodę stosowały osoby, które w nią nie wierzyły.
Co równie ważne, nie jest to kwestia wiary, a naukowa metoda walki z chorobami.
Metoda ta oparta jest o fale milimetrowe czyli rodzajem fal którymi porozumiewają się komórki naszego organizmu. Stosując ich właściwości jesteśmy w stanie pomóc komórkom w pozbyciu się infekcji.
Dzięki urządzeniu RGA (więcej tutaj) jesteśmy w stanie pozbyć się choroby.

Sposób postępowania w przypadku przeziębienia jest bardzo prosty:

Korzystając z programu 1 sczytujemy informacje z foliowego woreczka z wydzieliną z nosa lub gardła.

Następnie z tak zaprogramowanego kryształu:

1. tworzymy autoszczepionkę (przenosimy informację na szklankę strukturyzowanej wody – 7 minut)

 

szkalnka+kryształ

 

2. przykładamy na 20 minut na puls

miejsce_pulsu_RGA

Po 20 minutach ściągamy kryształ i czekamy 20 minut aż wirus zmutuje.
Po upływie 20 minut powtarzamy całą operację.

Postępujemy tak 5-6 razy. Infekcja powinna ustąpić.

W okresie wzmożonej podatności na przeziębienia i grypę  warto także wspomóc organizm suplementami zwiększającymi odporność i siłę organizmu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*