Mam 57 lat i kamienie w nerkach, a chcę stosować urzadzenie Vitafon

Pojawiło się ostatnio kilka pytań od osób chcących używać do leczenia mikrowibracji, a posiadających schorzenia nerek, w których pojawiły się kamienie. Sytuacja jest o tyle skomplikowana gdyż do efektywnej pracy Vitafonu u osób powyżej 40 roku życia jest fonowanie (oddziaływanie mikrowibracjami) obszaru nerek. Jest to o tyle istotne gdyż powoduje wzrost możliwości filtracyjnych krwi oraz sprzyja utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej krwi. Lepiej działające nerki to lepsza filtracja i lepsze ukrwienie, a co za tym idzie większe możliwości regeneracyjne organizmu.

Jak więc wspomniałem oczyszczanie nerek to jeden z etapów kuracji urządzeniem medycznym Vitafon.
Urządzenie to, jako jedyne posiada opatentowana metodę kompensacji deficytu mikrowibracji biologicznych w tkankach zwanej fonowaniem.

W jakich sytuacjach  i czy w ogóle jest możliwe fonowanie nerek podczas kuracji. Możemy rozpatrywać 2 sytuacje, w których korzystamy z urządzenia:

1. Kamienie maja poniżej 4mm średnicy i ich ewentualne przemieszczenie nie zagrozi przewodom moczowym – w tym wypadku jednak zaleca się konsultację z lekarzem

2. Korzystamy z Vitafonu omijając obszar nerek.

Jeśli wybierzemy drugi, bezpieczniejszy, wariant to trzeba się liczyć z dłuższym okresem terapii gdyż organizm będzie potrzebował więcej czasu na pozbycie się szkodliwych związków z organizmu. Jest to jednak jedyne wyjście dla osób z kamieniami w nerkach, a chcących pozbyć się innych schorzeń kostno-ruchowych np. choroby stawów czy też dny moczanowej.

Równie ważne dla procesu regeneracji i odbudowy tkanek jest fonowanie obszaru wątroby. W niej bowiem rozkładane są substancje toksyczne znajdujące się we krwi. Jak wiadomo regeneracja tkanek odbywa się podczas drgań, mikrowibracji, mięśni. Jak więc regeneruje się wątroba, organ nie posiadający prawie wcale mięśni?
Otóż źródłem mikrowibracji dla wątroby jest żołądek, przepona oraz sąsiadujące z nią naczynia krwionośne.
W przypadku infekcji/schorzenia należy jednak wspomóc te procesy stosując zewnętrzne źródło mikrowibracji.

 

Zapraszam do zapoznania się z właściwościami urządzenia Vitafon

Na poniższej stronie znajdą Państwo także film przedstawiający zastosowanie Vitafonu

 

Vitafon-t - urządzenie medyczne

 

[button link=”http://www.sposobynabol.pl/produkt/urzadzenie-medyczne-vitafon-do-leczenia-urazow-i-schorzen/” bg_color=”red”]Zapraszam do zapoznania się z właściwościami urzadzeń[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*