Jaka może być przyczyna bólu stawów?

Czasami może się zdarzyć, że leczenie bólu stawów standardowymi metodami okazuje się nieskuteczne i nie masz pojęcia dlaczego.Przyczyn może być kilka. Jedną z nich może być obecność w naszym organizmie niechcianych gości…pasożytów.Są to różnego rodzaju patogeny mogące siać spustoszenie nie tylko w naszych narządach ale także w stawach i kręgosłupie. Bardzo ważna jest w takim wypadku diagnostyka gdyż pasożytów są setki i bardzo istotne jest abyśmy wiedzieli jaki ich rodzaj zagnieździł się w naszym organizmie. Podobnie jak pasożytów, bardzo wiele jest również źródeł zakażeń. Jednym ze źródeł są zwierzęta i bardzo często mimo wysiłków pozbycia się pasożytów z naszego organizmu okazuje się, że działania te są mało skuteczne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia jakie może przyjść ze strony naszego, głównie czworonożnego, przyjaciela. Warto wiec zadbać nie tylko o swoje zdrowie ale także przeprowadzić odpowiednią kurację swojemu zwierzakowi.

Jak się więc pozbyć niechcianych gości?

Z pomocą mogą przyjść urządzenia Zapper i Silver Pulser wspomagające usuwanie patogenów z naszego organizmu.Działają one na zasadzie prądów niskiej częstotliwości, które unicestwiają niechcianych mieszkańców lub zmuszają do ucieczki z naszego organizmu. Każdy bowiem patogen/organizm posiada własną częstotliwość, która podana w odpowiedni sposób przez specjalny generator, powoduje unicestwienie/uszkodzenie szkodliwego organizmu.

Więcej o urządzeniach przeczytacie Państwo TUTAJ

UWAGA: Współczesna medycyna nie uznaje tego typu rządzeń jako urządzeń medycznych. Prezentowane urządzenia Zapper i Silver Pulser są urządzeniami wyłącznie edukacyjno-poznawczymi i nie zastępują leczenia lekarza.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*