Jak wyleczyć i wzmocnić organizm

Ciągły stres, szybkie tempo życia powodują, że nasze organizmy stają się słabsze i podatne na różne schorzenia. Wspomniane przyczyny powodują także trudniejszą i regenerację uszkodzonych tkanek. Trudniej goją się rany, złamania, a choroby bardzo szybko się rozwijają. Często zbyt szybko. W wielu przypadkach trzeba wspomóc standardowe leczenie gdyż organizm nie ma dostatecznej siły aby walczyć z chorobą.

Jak więc wyleczyć i wzmocnić organizm i zadbać o to by pozbyć się schorzeń?

Aparat RGAmed Skarbnica Zdrowia (RGA)Z pomocą przyszło rewolucyjne odkrycie, które dotąd zarezerwowane było dla służb wojskowych czy też astronautów – wykorzystanie w leczeniu fal milimetrowych. Dotąd trzymana w ukryciu i stale rozwijana terapia falami milimetrowymi w końcu ujrzała światło dzienne i obecnie jest dostępna dla każdego.
Fale milimetrowe to rodzaj języka komunikacji pomiędzy komórkami. Informacja wysyłana przez komórki dociera do każdej części organizmu. Jeśli komunikacja jest zakłócona, a komórki słabe to spada też poziom energii koniecznej do regeneracji tkanek. Organizm powoli staje się słaby, niezdolny do pełnej regeneracji, a co za tym idzie jest bardziej podatny na ataki z zewnątrz.
Możemy temu zapobiec poprzez wzmocnienie i zasilenie energetyczne komórek. Rewolucja w tej dziedzinie jest aparat RGAmed, który generuje te same częstotliwości milimetrowe jakie generowane są przez błony komórkowe.

Ponad 30-letnie testy wykazały, że fale milimetrowe (niezależnie od problemu zdrowotnego):

[unordered_list style=”star”]

  • normalizują parametry układu odpornościowego,
  • zwiększają mikro-krążenie,
  • równoważą metabolizm organizmu,
  • opóźniają starzenie i wydłużają długość życia,
  • zapobiegają rozwojowi chorób i przekształceniu ich ze stanu ostrego w stan chroniczny
  • zmniejszają ryzyko zapadania na choroby onkologiczne,
  • wzmacniają działanie lekarstw oraz redukują ich działania uboczne,
  • skracają okres leczenia, przyspieszają rehabilitację po zawałach i udarach,
  • przyspieszają dwu – trzykrotnie zrastanie kości po złamaniach,
  • posiadają niekwestionowane działanie przynoszenia ulgi w cierpieniu.

[/unordered_list]

 

Więcej informacji o urządzeniu, które dzięki wieloletnim badaniom i potwierdzonej, niebywałej skuteczności, otrzymało status urządzenia medycznego znajduje się pod poniższym linkiem (naciśnij poniższy przycisk i poznaj RGA).

 

[button link=”http://skarbnicazdrowia.pl/pl/p/Urzadzenie-RGAmed-z-funkcja-Zappera-KSIAZKA-RGA/209″ size=”large” bg_color=”#0054ad”]RGA – rewolucja w leczeniu i regeneracji organizmu[/button]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*