Jak pozbyć się bólu głowy, migreny.

Uciążliwe bóle głowy, migrena. Migrenowe bóle głowy to najbardziej dotkliwe objawy tej choroby, która dotyka obecnie 10-15% naszej populacji (niektóre źródła mówią nawet o 20%) . Badania dowodzą, iż w większości przypadków dotknięte choroba są kobiety. Nie każdy ból głowy możemy nazwać migreną.   Co więc może być sygnałem do stwierdzenia, że mamy migrenę: [unordered_list style=”red-x”]

  • Napadowy ból głowy (np. w cyklach kilkunastominutowych)
  • Ból głowy trwający nawet do 72 godzin
  • Jednostronnie pojawiający się ból głowy, który może być także naprzemienny
  • Ból jest pulsujący
  • Ból nawraca w odstępach kilku dni lub tygodni
  • Ból ograniczający i uniemożliwiający normalne funkcjonowanie
  • Występują objawy towarzyszące bólowi takie jak: nudności, wymioty, zawroty głowy, nadwrażliwość na dźwięki czy zapachy.

[/unordered_list] Należy pamiętać, że migrena to choroba i w jej diagnozie powinien pomóc przede wszystkim lekarz. Osoby dotknięte tą chorobą powinny pamiętać, że nie należy nadużywać przy jej samodzielnym leczeniu środków przeciwbólowych, które mogą mieć negatywny wpływ na cały organizm, a z czasem stać się także nieskuteczne. Czy jest więc skuteczna metoda by pozbyć się bólu głowy, migreny? Otóż bardzo duże możliwości w pozbyciu się objawów i przyczyn migreny oferuje medycyna informacyjna. Obecnie jednym z urządzeń oferującym takie możliwości jest aparat RGA. Szczegółowy opis samego urządzenia został zamieszczony w artykule Jak wyleczyć i wzmocnić organizm. Dla osób chorych na migrenę bardzo istotną informacją może być to, że został opracowany specjalny program leczenia tej choroby za pomocą urządzenia RGA. Przy leczeniu migreny z zastosowaniem urządzenia oddziałujemy na punkty akupunkturowe rozmieszczone na naszym ciele, a także bezpośrednio na miejsce bólu. Terapia jest na tyle skuteczna, że pozwala na zlikwidowanie zarówno objawów jak i przyczyn choroby.Nowoczesna terapia bioinformacyjna działa za pomocą fal milimetrowych na nasz organizm na kilku poziomach. To zaawansowane połączenie homeopatii, krystaloterapii i biorezonansu. Nośnikiem bioinformacji jest tutaj  woda i fala milimetrowa. Co najważniejsze – terapia ta jest niezwykle skuteczna.  

 

 

One thought on “Jak pozbyć się bólu głowy, migreny.

  1. Nowych sposobów leczenia migreny jestem bardzo ciekawa 🙂 od ponad 15 lat mam problemy z tą chorobą, obecnie jestem na tryptanach, które całkiem nieźle dają sobie radę. Ale wiadomo, warto znać różne terapie. Na najbliższej wizycie u neurologa chcę porozmawiać o profilaktycznym leczeniu migreny[….], bo bardzo mi zależy, by ilość ataków była chociaż trochę mniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*