Delfinoterapia

bransoletka delfin meskaDelfinoterapia na całym świecie wzbudza bardzo duże zainteresowanie przede wszystkim z powodu jej skuteczności.

Z uwagi na to, że jest to terapia bardzo droga (do kilkuset EURo za seans) nie jest dostępna dla wszystkich chorych osób. Każdy jednak kto się z nią zetknął potwierdza, że jest to coś niesamowitego.

Delfiny posiadają bowiem niezwykłe właściwości, dzięki którym „skanując” człowieka wyczuwają wibracje chorego organu. Wytwarzając swoiste biopole zwierzęta te oddziałują na nas powodując między innymi pozytywne zmiany aktywności działania mózgu.

Następuje przejście mózgu ze stanu beta do stanu alfa co jest zbawienne dla procesu samoleczenia organizmu.

Przebywając z delfinem człowiek pozbywa się stresu, wyczuwa przypływ życiowej energii,

a także uwalnia się od negatywnych emocji, które zastępowane są emocjami pozytywnymi.

Największą zaś efektywność odnotowano stosując delfinoterapię przy terapiach związanych z zaburzeniami pracy różnych systemów organizmu. urazami psychicznymi, cierpiącymi na skutek wypadków czy też innych schorzeń związanych z psychiką.

Obecnie delfinoterapia jest zalecana przez lekarzy jako działanie wspomagające leczenie.

[box]

Rusłan Fiedorowicz Pawłowski, dyrektor delfinarium w Eupatorii na Krymie mówi:

nie wierzyłem w lecznicze właściwości kontaktu z delfinami, dopóki nie zobaczyłem małego chłopca z Niemiec, który miał paraliż dziecięcy i ruszał tylko prawą ręką. Jego rodzice chcieli pozwolenia na przebywanie dziecka po 15 minut dziennie w basenie z parą naszych delfinów. To była zwykła zabawa, a po niej masaż. Po dwóch miesiącach chłopiec, z niewielką pomocą matki, założył buty i sam je zasznurował. W ten sposób dowody na skuteczność terapii ultradźwiękami można naocznie zobaczyć. Potwierdza je też wykres z encefalografu, przedstawiający pracę mózgu chorego dziecka, bezpośrednio po delfinoterapii. 

[/box]

Dolphin - zestaw, delfinoterapia

Delfinoterapia wzbudza wciąż rosnące zainteresowanie, gdyż chodzi o wywoływanie przez nią efektów przeciwbólowych, leczenie depresji, zwiększenie możliwości uczenia się ludzi, w tym również dzieci, upośledzonych i autystycznych.

Dzięki badaniom naukowców obecnie możemy doświadczyć delfinoterapii w zaciszu domowym za pomocą specjalnej bransoletki „DELFIN”.

Delfinoterapia w bansoletce to uzdrawiające duszę i ciało wibracje delfina i delfinicy (osobne dla mężczyzn i kobiet), zapisane na unikatowych promiennikach terapeutycznego aparatu do fal milimetrowych RGAmed.

Tak, mając bransoletkę nie możesz bezpośrednio obcować z delfinem ale dzięki niej masz unikalna szansę korzystać z dobrodziejstwa jakie niesie za sobą uzdrawiający wpływ wibracji delfina.
Dzięki nowoczesnej technologii, bez dużych nakładów finansowych, już teraz możesz odczuć wpływ delfinoterapii na własny organizm.
Stosować ją można w warunkach domowych również u dzieci i osób z padaczką, ale w tym przypadku należy zachować szczególną ostrożność i na początku zmniejszyć czas zastosowania promiennika do około dziesięciu – piętnastu minut dziennie, aby później stopniowo i powoli ten czas noszenia go zwiększać.

Podsumowując korzyści ze stosowania bransoletki DELFIN:

[unordered_list style=”green-dot”]

  • uaktywnienie procesów samoregeneracji organizmu
  • zmniejszenie stresu
  • poprawa samopoczucia
  • wyciszenie organizmu
  • pozytywny wpływ na leczenie schorzeń zarówno psychicznych jak i fizycznych
  • możliwość stosowania bransoletki u osób chorych na epilepsję
  • możliwość stosowania u dzieci (także autystycznych)
  • niski koszt terapii

[/unordered_list]

[button link=”http://skarbnicazdrowia.pl/pl/c/DELFIN/67″ size=”large” bg_color=”#1212ff”]Wybierz wersję bransoletki dla siebie i bliskiej Ci osoby[/button]

Delfinoterapia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*