Czy ADR-4 nadal pomaga na ból?

ADR-4ADR-4 to urządzenie, które powstało dzięki wieloletnim badaniom polskiego naukowca w 1989 r. Wiele lat testów i zarówno w Polsce jak i w laboratoriach zagranicznych zaowocowało stworzeniem dopracowanego, a przede wszystkim działającego, zgodnie z założeniami zdrowotnymi, produktu.. Przez wiele lat było nagradzane na licznych, międzynarodowych wystawach (m.in w Japonii) za swoje zdrowotne oddziaływanie na organizm człowieka jak i na żywność (tą, w której znajduje się woda).
Dysk posiadający 9,5 cm średnicy i 1,7 cm grubości stał się produktem zdrowotnym, który nie tylko przebadano laboratoryjnie i klinicznie pod względem skuteczności ale przede wszystkim zyskał uznanie dziesiątek tysięcy zadowolonych użytkowników na całym świecie.
Z dysku możemy korzystać w dwojaki sposób:


1. Możemy postawić zarówno napoje jak i owoce czy warzywa. Nie ma problemów także z talerzem gorącej zupy czy herbatą.

 

ADR-4 - warzywa

2. Drugim z zastosowań ADR4 było jeszcze do niedawna oddziaływanie magnetyczne na chore miejsca (stawy, mięśnie).
Dlaczego napisałem "było"?

Otóż od tego roku (2016) nie wolno oficjalnie przedstawiać ADR-4 jako urządzenia do magnetoterapii.
Nie ma przy tym znaczenia, że międzynarodowy świat nauki uznał urządzenie jako działające i przynoszące ulgę, ważne jest, że polscy urzędnicy "myślą" inaczej i wiedzą lepiej.
Tak, po raz kolejny ignorancja idąca w parze z brakiem wiedzy wygrała w naszym kraju.
Teraz wolno mówić tylko o korzystnym wpływie ADR-4 na wodę zarówno na tą do picia jak i tą zawartą w pokarmach. ADR4 zmienia bowiem właściwości fizyczne wody na bardziej pozytywne dla naszego zdrowia.

Czy w związku z tym ADR-4 nagle przestanie działać jako dysk magnetyczny?
Raczej nie i nie zmienią tego żadne przepisy. To tak jakby wydano dekret, że od dzisiaj 2+2=5.
Niestety świat zdrowia w Polsce i krajach bardzo rozwiniętych coraz częściej blokuje tego typu urządzenia i rozwiązania jak ADR-4. O ileż łatwo bowiem jest wziąć tabletkę kupioną w aptece niż poszukać tańszego rozwiązania. Komu się to bardziej opłaca odpowiedzcie sobie Państwo sami.

Pytanie zadane w tytule jest więc retoryczne i osoby korzystające z ADR-4 nadal będą cieszyć się jego właściwościami, których mimo wszystko zapewne nie stracił 😉 .

 

3_herbatka-cien-252x300

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*