Co to jest zapper

Digital Clark's Zapper - samNie od dzisiaj wiadomo, że ciało człowieka jest doskonałym miejscem dla rozwoju różnego rodzaju pasożytów. Od tych mikroskopijnych do tych naprawdę dużych jak np. tasiemce. Pasożyty rosną sobie równolegle z nami wewnątrz naszego ciała korzystając z energii dostarczanej z pożywieniem. Niestety większość z nas nosi w sobie mniej lub bardziej szkodliwe dla organizmu pasożyty, o których często nie mamy pojęcia dopóki nie narobią szkód, z którymi organizm nie może już sobie poradzić. Pasożyty wydalają do naszego organizmu wiele różnych toksyn  i są w stanie wywołać wówczas bardzo groźne schorzenia.
Sposób zarażenia pasożytami jest niezwykle prosty dlatego tak ważne jest aby zdawać sobie z tego sprawę. Zaczyna się bardzo niewinnie od brudnych owoców i warzyw, niedogotowanej żywności czy też poprzez kontakt z naszymi czworonogami (są one nosicielami bardzo wielu pasożytów, które poprzez dotyk czy ślinę mogą przenieść się na człowieka).

Obejrzyj film o pasożytach wewnątrz naszego organizmu.
UWAGA – film nie jest przeznaczony dla osób wrażliwych oraz dzieci poniżej 16 roku życia

[button link=”http://skarbnicazdrowia.pl/pl_PL/n/10″ bg_color=”red”]Pasożyty wewnątrz nas – obejrzyj film[/button]

Co można zrobić jeśli jeden z niechcianych gości zadomowi się w naszym organizmie?

Jednym ze sposobów w pozbyciu się pasożytów jest zastosowanie generatora niskich częstotliwości – zappera. Z uwagi na bardzo obszerny temat w skrócie powiem co to jest zapper.  Zapper to urządzenie, które generując odpowiednie częstotliwości powoduje rozpad komórek pasożytów. Działa na zasadzie prądów niskich częstotliwości, które niszczą patogeny (bakterie , pasożyty). Prace nad urządzeniami wykorzystującymi w swoim działaniu prądy niskiej częstotliwości oraz biorezonans trwają już kilkadziesiąt lat mimo blokowania ich przez różne lobby farmaceutyczne. Pomimo tego, że skuteczność urządzeń została niejednokrotnie potwierdzona nadal urządzenia typu zapper nie są uznawane za urządzenia medyczne i nie wolno tak ich przedstawiać. Każda osoba może jednak je wykorzystywać jako urządzenia poznawczo-edukacyjne – niestety coraz częściej medycyna niekonwencjonalna jest wypierana za pomocą prawa z naszego życia środkami czysto farmaceutycznymi.

Wracając do odpowiedzi na pytanie – co to jest zapper – wszystkie osoby zainteresowane bliższym poznaniem urządzenia zapraszam do zapoznania się z pełniejszym opisem urządzeń na poniższą stronę :

[button link=”http://skarbnicazdrowia.pl/pl/p/Digital-Clarks-Zapper-Generator-25-programow/111″ bg_color=”red”]Zapoznaj się z zapperem[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*