Co pomogło na ból ucha

uchoWpis ten jest tym razem bardziej osobisty gdyż przypadek, który opisze zdarzył się w mojej rodzinie. Mógłbym napisać, że zdarzył się mnie ale zawsze staram się uczciwie przekazywać informacje więc i tym razem tak będzie.
O bólu ucha pisałem już wcześniej opisując możliwości wibroakustyki. Tym razem chciałbym opisać przypadać wzięty z życia.

Ale po kolei…

Lekki ból pojawił się jeszcze wieczorem. Rano było już trochę gorzej. Dotknięcie ucha z przodu, od strony policzka sprawiało wyraźny ból. Nie był on jednak na tyle dotkliwy żeby myśleć o pójściu do lekarza.
Leczenie pierwszego dnia kroplami dostępnymi bez recepty nie przyniosło jednak zamierzonego rezultatu.
Z uwagi na to, iż zapalenia ucha są niezwykle groźne dla organizmu należało więc jednak iść do lekarza.
Diagnoza była z góry przewidywalna – zapalenie ucha. Co gorsze – lekarz przepisał antybiotyk czyli nie wyglądało to dobrze, a zapalenie zdążyło się już zadomowić w uchu.
Ból odczuwalny był w zasadzie tylko przy dotyku co sugerować mogło, że to jednak nic poważnego i może jednak samo przejdzie.
Nic bardziej mylnego. Takie przekonanie może prowadzić do bardzo poważnych powikłań.
Wracam jednak do tematu czyli co pomogło na ból ucha. Postanowiliśmy więc skorzystać z właściwości fal milimetrowych, które są w stanie dokonać cudów w naszym organizmie – lecząc i regenerując uszkodzone tkanki. Zastosowaliśmy terapię aparatem RGA.  Zabezpieczyliśmy się jednak wykupując na wszelki wypadek przepisany antybiotyk. Daliśmy sobie 1 dzień na poprawę i rozpoczęliśmy kurację. Powiem tylko, że urządzenie RGA nie przestaje mnie zadziwiać swoją skutecznością, a przy tym bardzo prostym użytkowaniem, z którym poradzi sobie każda osoba.
Wracając do tematu, pod koniec dnia ból się zmniejszył, a noc przebiegła bardzo spokojnie – bez bólu i z mocnym, regenerującym snem. Terapię kontynuowaliśmy jeszcze 3 dni aby mieć pewność, że pozbyliśmy się stanu zapalnego po czym chory udał się do lekarza na kontrolę. Diagnoza lekarza: ucho wyleczone, bez oznak zapalenia (zapewne efekty byłyby szybsze gdybyśmy zaczęli terapię tuż po wystąpieniu pierwszych objawów).
Opisując tutaj tą historię absolutnie nie namawiam do zaprzestania stosowania leków i nie słuchania się zaleceń lekarza. Zrobiliśmy ten eksperyment pod nadzorem i mając pod ręką przepisane leki. Co ważne, urządzenie RGA jest także bardzo pomocne podczas przyjmowania leków gdyż wzmacnia ich działanie łagodząc przy tym ich uboczny, negatywny wpływ na organizm.

Zapraszam do zapoznania się z falami milimetrowymi pod poniższym linkiem

[button link=”http://skarbnicazdrowia.pl/pl/c/RGA-fale-milimetrowe/62″ size=”medium” bg_color=”#0c41e3″]Więcej o aparacie RGA [/button]

Aparat RGAmed Skarbnica Zdrowia (RGA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*