Ból w kolanie

Przyczyn bólu w kolanie może być kilka, od bólu przeciążeniowego, wysiłkowego, do zmian zwyrodnieniowych włącznie.Ból pojawiający się podczas wysiłku może być spowodowany zbytnim obciążeniem stawu w wyniku np. nieprawidłowego wykonywana ćwiczeń. O ile taki ból jesteśmy w stanie dość szybko wyeliminować (proponuję konsultację z trenerem i dopasowanie obciążeń do budowy ciała) to w przypadku zmian zwyrodnieniowych sytuacja jest dużo bardziej poważna. Nie należy także lekceważyć bólu w kolanie pojawiającego się sporadycznie (np. przy zmianie ciśnienia czy wilgotności powietrza). Takie ból może być początkiem właśnie np. choroby zwyrodnieniowej.

Szybko zauważone zmiany w stawie kolanowym można wyleczyć w ciągu kilku tygodni. Jeśli jednak je zaniedbamy późniejsze leczenie może potrwać wiele miesięcy. Co optymistyczne zawsze możemy spodziewać się poprawy mimo, iż w starszym wieku i przy dużej degradacji stawu całkowite wyleczenie może stać się niemożliwe.

Co wiec robić aby wygrać walkę z bólem kolana  i niesprawnym stawem?

W tym przypadku ból w kolanie można zredukować  stosując wibracje akustyczne. Oprócz redukcji bólu, podczas zabiegu, następuje zahamowanie rozwoju choroby oraz regeneracja uszkodzonych tkanek. Właśnie ta regeneracja tkanek jest kluczowym czynnikiem w skutecznej metodzie leczenia za pomocą urządzenia medycznego Vitafon  . To urządzenie wibroakustyczne tzn. wykorzystujące w swoim działaniu fale dźwiękowe, które będąc tożsame z drganiami naszych komórek, regenerują je. Dźwięki te, o amplitudzie poniżej 50 mikronów, są naturalne i bezpieczne dla naszego organizmu.
Co także ważne, urządzenie Vitafon to urządzenie medyczne z licznymi certyfikatami, pozytywnie przetestowane w wielu instytutach i klinikach. Przy bólach i chorobach stawów polecam podstawową wersję Vitafon-T.

UWAGA: W przypadku choroby stawu nie należy stosować wibromasażerów!

Pamiętajmy – jeśli szybko zareagujemy na symptomy jakie wysyła nam ciało w postaci bólu, będzie możliwe skuteczne  powstrzymanie choroby w jej początkowym stadium. Warto także wspomóc organizm i szybciej wrócić do zdrowia.

 

[button link=”http://www.sposobynabol.pl/produkt/urzadzenie-medyczne-vitafon-do-leczenia-urazow-i-schorzen/” size=”medium” color=”red”]Dowiedz się więcej o urządzeniu Vitafon[/button]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*