Ból ucha

Kilkukrotnie zdarzyło mi się „przeziębić” ucho i wiem, że ból spowodowany zapaleniem jest bardzo nieprzyjemny i nie pozwala normalnie funkcjonować. Przyczyny bólu ucha mogą być różne, od samodzielnego rozwoju choroby do powikłań spowodowanych infekcją górnych dróg oddechowych. Absolutnie nie możemy lekceważyć pierwszych objawów pojawiającego się zapalenia. Ból ucha, który odczuwamy to sygnał organizmu, że nie może on poradzić sobie z powstałą infekcją. Jeśli zlekceważymy początkowy,lekki ból to późniejsze powikłania mogą nawet spowodować zagrożenie życia. Ma to miejsce głównie przy przewlekłych, zaniedbanych schorzeniach, gdzie konieczna jest nawet ingerencja chirurgiczna. W takich przypadkach możliwa jest nawet utrata słuchu na operowane ucho (lekarze wybierają życie pacjenta).

 

Ból ucha, zapalenia

 

W początkowej fazie, od razu gdy nas „zawieje” , a mamy pod ręką urządzenie wibroakustyczne, należy przeprowadzić 10 minutowy zabieg co zapobiegnie dalszemu rozwojowi choroby i możliwym komplikacjom.

Najlepsze efekty odniesiemy stosując terapię wibroakustyczna w pierwszym stadium choroby. Także późniejsze leczenie możemy wesprzeć terapią wibroakustyczną jednak powinno to już być wsparcie leczenia farmakologicznego pod opieką lekarza.

Urządzenie wibroakustyczne, o którym wspomniałem to Vitafon-T. Jest to sprzęt medyczny do użytku domowe działający na zasadzie mikrowibracji akustycznych. Urządzenie oddziałując na organizm powoduje odbudowę i regenerację uszkodzonych tkanek. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, skutki działania są naprawdę zbawienne. Z uwagi na możliwośći i zakres działania Vitafon przyda się nam i członkom naszej rodziny w każdym wieku.

Zapraszam do zapoznania się z urządzeniem na poniższej stronie:

 

[button link=”http://skarbnicazdrowia.pl/pl/p/Vitafon-T/123″ bg_color=”red”]Vitafon T – zbawienna wibroakustyka[/button]

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*