Ból lędźwi

Otrzymałem telefon od klienta (Pana Janusza), który chciał podzielić się swoimi doświadczeniami w stosowaniu kupionego urządzenia Digital Clark’s Zapper. Z uwagi na to, że jest to urządzenie nieakceptowane przez współczesną medycynę podchodził do zakupu bardzo sceptycznie. Dodam, że pierwotnym celem zakupu nie było pozbycie się bóli lędźwiowych.
Podobnie jak większość osób zdrowych nie interesował się wcześniej rozwiązaniami medycyny alternatywnej.  Teraz sytuacja się zmieniła i postanowił skorzystać z metod alternatywnych, które mogły wspomóc tradycyjne leczenie nie obciążając tak organizmu.
Przed wszystkim Pan Janusz chciał się pozbyć ciągłego przeziębienia, które od kilku lat nawiedzało go regularnie. Jak wiadomo katar w zasadzie przechodzi w ciągu kilku-kilkunastu dni jednak gdy pojawia się kilkanaście razy w roku staje się bardzo uciążliwy.

Przejdźmy jednak do głównego tematu czyli problemem jakim był ból lędźwi.
Stosowane przez Pana Janusza urządzenie, Digital Clark’s Zapper , posiada w swojej gamie 25 programów między innymi taki, który pomaga w usuwaniu przyczyny powstawania bóli lędźwiowych oraz bóli stawów wywołanych przez pasożyty.
Według Huldy Clark ,oraz innych osób badających tego typu rozwiązania, za większość naszych chorób odpowiadają bakterie i pasożyty przenikające do naszego organizmu, który niejednokrotnie staje się ich drugim domem. Czerpią wówczas naszą energię, a my stajemy się często apatyczni, zniechęceni do życia lub odczuwamy ból.

Digital Clark's Zapper - urządzenie
Jak się okazuje wieloletnie badania wykazały, iż jedną z metod usunięcia patogenów (ciało obce, twór biologiczny lub mikroorganizm wywołujący chorobę u danego organizmu – źródło Wikipedia) z organizmu jest wygenerowanie częstotliwości odpowiedniej dla danego patogenu i tym samym zniszczenie go. Mimo, iż wydaje się to proste pochłonęło kilkadziesiąt lat badań i testów.

Pan Janusz, podczas jednego z wieczornych ataków bólu zastosował program dedykowany patogenom mogącym odpowiadać za ból lędźwi. Jakie było jego zdziwienie gdy po kilkunastu minutach ból znacznie się zmniejszył by wkrótce minąć i zapewnić spokojnie przespana noc. Po jednym zabiegu ból nie minął oczywiście na zawsze ale skłoniło to Pan Janusza do wykonania badań pod kątem pasożytów w organizmie. Jak wykazały badania Pan Janusz przygarnął kilka groźnych, niechcianych, mieszkańców, których teraz stara się pozbyć. Wiedząc jednak co dokładnie mu zagraża walka będzie dużo prostsza i bardziej skuteczna.

 

  [button link=”http://www.sposobynabol.pl/wp-content/uploads/25_program%C3%B3w-+-czasy_sposobynabol.pdf” bg_color=”green”]Poznaj 25 programów Digital Clark’s Zappera[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*